REKOMENDACJE

Sandra Samolewska

Kolarstwo górskie / EuroRower Team

W 2015 roku rozpoczęłam przygodę z rowerem a w kolejnym roku można powiedzieć, że z kolarstwem. W międzyczasie zostałam członkiem leszczyńskiej amatorskiej drużyny „Euro-Rower”. W 2017 roku po miesięcznej przerwie od uprawiania sportu chciałam przyspieszyć mój powrót jak to się mówi ‘do formy’ i odezwałam się do Tomka, żeby (jak wtedy myślałam) krótkoterminowo nawiązać współpracę. Współpracujemy do dziś i przez myśl mi nawet nie przeszło, żeby z tego zrezygnować, mimo, że aktuanie nie uczestniczę aktywnie w zawodach. Tomek zapytał mnie co najbardziej mi się podoba jako podopiecznej… Ciężko wskazać najfajnieszą cechę naszej współpracy. Po prostu mój Trener ma inuticję, empatię, w każdej sytuacji znajduje złoty środek, zawsze czuję się zatroszczona, traktowana indywidualnie. Ponadto stale komponuje coś nowego w treningach, ani przez chwilę (w ciągu tych niebagatela 4 lat!) nie pomyślałam, że jest nudno. Aktywne prowadzenie social mediów, bloga, pogłębianie wiedzy i dzielenie się nią to kolejne aspekty, które warto podkreślić. Podobno w życiu nie ma ideałów. Ja myślę inaczej, bo znalazłam idealnego ternera i to za pierwszym strzałem. I gdyby ktoś mnie zapytał o najlepsze decyzje w życiu, to podjęcie współpracy z Tomkiem jest jedną z nich. Polecam z całego serca i zachęcam do korzystania z usług Tomasza, SERIO!

Maciej Sokołowski

Kolarstwo górskie

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Tomkiem. Pełen profesjonalizm, dokładna analiza podopiecznego, idealne dostosowanie treningu do możliwości fizycznych i CZASOWYCH, a efekty? – 100 pozycji Open do przodu, w ciągu półrocznej współpracy. Tomka poleciłbym każdemu kto chce osiągać lepsze wyniki, być szybszym, mocniejszym czy po prostu móc lepiej jeździć, czy rywalizować na segmentach z lepszym skutkiem. Co można więcej powiedzieć o Tomku? Można by mówić w samych superlatywach. Ale tak faktycznie jest. Tomek to świetny gość, który rozumie ze czasami są inne ważniejsze rzeczy do zrobienia danego dnia, i potrafi do tego dostosować plan treningowy. W moim przypadku to było kluczowe.  Ale tez potrafi tak zaplanować trening, ze następnego dnia ciężko ,,usiąść na kiblu’’.

Gosia Gawrońska

Kolarstwo górskie

Współpracuję z Tomkiem od roku i jestem bardzo zadowolona z jego opieki treningowej. Czy progres jest? Oczywiście! Bardzo indywidualne podejście, ogromna elastyczność i wiedza, cierpliwość i szybkie reagowanie na zmieniające się warunki, do tego świetny kontakt i dużo pozytywnej energii. Plus jeszcze złote ręce jeśli chodzi o fizjoterapię. Serdecznie polecam!

Maciej Mogiłka

Kolarstwo górskie / EuroRower Team

Tomasz to człowiek, któremu warto zaufać. Duża wiedza, zapał do pracy i energia sprawia, że pod jego okiem jestem spokojny nie tylko o rozwój, ale przede wszystkim zdrowie. To młody człowiek, który cały czas jest na bieżąco z nowinkami i nie stosuje utartych metod. Kontakt na świetnym poziomie, zainteresowanie odczuciami, stanem zdrowia, zadowoleniem z treningów, częsta aktualizacja – nie „kopiuj wklej”. Najbardziej jednak odpowiada mi to, że Tomek zawsze bierze od uwagę codzienne obowiązki i prywatne życie. Trening dostosowany jest właśnie do tego – nie odwrotnie. Serdecznie polecam.

Mikołaj Skorupiński

Kolarstwo szosowe / KKS Gostyń

Z Tomkiem trenuję od ponad roku. Zawsze plan treningowy był przemyślany, konsultowany i dostosowywany do moich możliwości. Z biegiem współpracy forma rosła, po sezonie udało się wyciągnąć wnisoki i pracuje(my) nad przyszłym rokiem.

Klaudiusz Majewski

Kolarstwo górskie / Real 64-sto

Nie współpracujemy zbyt długo z Tomkiem ale z pewnością mogę powiedzieć że opieka treningowa jest na bardzo wysokim poziomie! Indywidualne podejście, świetny kontakt, sporo wiedzy, długo by wymieniać… Bardzo polecam!!

Michał Andrzejewski

Kolarstwo górskie / Real 64-sto

Współpracę z Tomkiem rozpocząłem w listopadzie 2020r. Po pierwszym spotkaniu / rozmowie wiedziałem że właśnie to jest to czego szukałem.

Mianowicie indywidualne podejście, duża elastyczność oraz branie pod uwagę codziennych obowiązków oraz pracy do układania planów treningowych. Bardzo ważna rzeczą również szybkie reagowanie na zmieniające się warunki i dostosowanie planu właśnie do nich.

Poleciłbym Tomka OCZYWIŚCIE. Bardzo duża wiedza która jest cały czas pogłębiana i wdrażanie nowych technik trenowania. Wielkie dzięki!

Kacper Bartkowiak

Kolarstwo górskie / Real 64-sto

Z współpracy jestem bardzo zadowolony, zawsze dostaję plan treningowy na czas i mogę skupić się tylko i wyłącznie na „robocie”, która jest do wykonania. Bardzo podoba mi się łatwość porozumiewania, zadasz pytanie i po chwili odrazu dostajesz odpowiedź. Na plus jest również to, że po wykonaniu treningu dostajesz krótkie podsumowanie tego co zrobiłeś, czy trening poszedł dobrze, czy źle i co jest do poprawy.
Po sobie wiem, że treningi przynoszą oczekiwane efekty (nieraz te oczekiwania nawet przebijają) co myślę jest bardzo dobrym argumentem do tego, aby polecać usługi Tomka innym.

Iwona Berg

Kolarstwo górskie / Thule Team

Szczerze polecam wspòłpracę z Tomkiem . Podchodzi bardzo indywidualnie, z zaangażowaniem i profesjonalnie do każdej osoby co gwarantuje dobre treningi i rezultaty.

Jakub Mądry

Kolarstwo górskie / StrefaSportu

Współpracę z Tomkiem oceniam bardzo, bardzo pozytywnie. Naszym celem było wydobycie maksimum z niewielkiej ilości czasu na trening. Plan był zawsze na czas a i na nagle korekty nigdy nie trzeba było długo czekaćKontakt express nawet w niedziele.

Polecam zdecydowanie 😁

Sylwia Tumiłowicz

Kolarstwo górskie / Kolarstwo Szosowe / DGR Racing Team

Z Tomkiem współpracowałam od początku „swojej kariery kolarskiej”, mimo mojej astmy pomógł mi przygotować mój organizm do sezonu. Jest profesjonalistą w tym co robi, kiedy trzeba było to wysłuchał i co najważniejsze pomógł, po czym dał motywującego kopniaka. 

Był ze mną przy każdym sukcesie i przy każdej porażce. Dzięki współpracy z Tomkiem nauczyłam się jak zdrowo, bezpiecznie i sukcesywnie trenować przy czym mieć Fun z tego co robię.

 Tomek to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu dlatego, polecam treningi z Tomkiem.

Ewelina Urbaniak

Kolarstwo Szosowe / GirlPower Cycling

Z Tomkiem pracuję już 5 lat i uważam, że to najlepszy trener, jakiego można sobie wymarzyć! 

Zawsze znajdzie czas, żeby cierpliwie odpowiedzieć mi na jakiekolwiek wątpliwości, idealnie dostosowuje plan do moich możliwości czasowych i celu. 

Oprócz ogromnej wiedzy w zakresie treningów, Tomek jest też fizjoterapeutą – dzięki temu mamy pewność, że trener zadba o nas kompleksowo. Nie znam drugiej osoby tak ambitnej i głodnej wiedzy – gorąco polecam!

Jakub Kłopocki

Triathlon / kuba.tri

Dopiero pierwszy wspólny sezon za nami, ale widzę fajne możliwości rozwoju sportowego a w szczególności w kolarstwie. Zaangażowanie Trenera oraz ogromna wiedza. Pasja do analizy wykresów i cyferek w Training Peaks to coś co do mnie mega przemawia, bo sam lubię o tym rozmawiać i rozumować 🙂 Polecam Tomka. Sprawuje nade mną kompleksową opiekę pod kątem treningowym oraz jako fizjoterapeuta i widzę spore korzyści z tego płynące. Zna moje możliwości z wykresów, ale też widzi mnie na żywo i może ocenić jak zadane obciążenia wpływają na mój organizm co uważam za duży plus.