INDYWIDUALNA OPIEKA
TRENERSKA

Doskonale zdajesz sobie sprawę, że osiągnięcie sukcesu wymaga skutecznego zarządzania czasem i energią? Chcesz trenować mądrze, skutecznie i zdrowo, ale nie masz czasu na eksperymenty?

TRENER KTÓREGO POTRZEBUJESZ

Brakuję Ci pomysłu i czasu na skuteczny proces treningowy?

Często odczuwasz przetrenowanie, przemęczenie czy znużenie?

To normalne, że te problemy dotykają praktycznie każdego sportowca, który próbuje trenować samodzielnie.

Wiem, że chcesz trenować mądrze, skutecznie ale w zdrowy sposób. Wiem też, że ciągle brakuje Ci czasu bo masz swoje obowiązki zawodowe i rodzinne.

Doskonale zdaje sobie sprawę, że potrzebujesz konkretnego rozwiązania, które przyniesie wymierne korzyści.

Szukasz sposobu na zdrowy i skuteczny trening w kolarstwie, ale nie wiesz, od czego zacząć i nie masz czasu na eksperymenty, to dobrze trafiłeś! 

Nazywam się Tomasz Hruświcki, jestem trenerem kolarstwa i dyplomowanym fizjoterapeutą. 

Pomogę Ci osiągnąć najlepsze rezultaty bez przetrenowania, przemęczenia i kontuzji. 

Dzięki kompleksowej opiece trenerskiej, zaczniesz regularnie osiągać progres przy znacznie lepszym samopoczuciu niż dotychczas. Wspólnie odkryjemy Twój potencjał i mocne strony, które skutecznie wykorzystamy w walce o najwyższe wyniki, łapanie komów czy zrywanie kumpli na ustawkach.

Skorzystaj z mojego doświadczenia i wiedzy, aby osiągnąć sukces w kolarstwie. 

Podejmij współpracę i zacznij trenować skutecznie już dziś!

Kilka słów Marcina o naszej rocznej współpracy

→ Indywidualne podejście do Ciebie i Twojego stylu życia. Zapewniam ciągły monitoring Twoich treningów, aby dostosować je do Twoich potrzeb i celów. Ty trenujesz – resztą martwię się ja!

→ Kładę szczególny nacisk na zdrowy i bezpieczny trening, który nie tylko poprawi Twoją formę, ale również przyniesie korzyści dla Twojego zdrowia. Dzięki temu unikniesz kontuzji i osiągniesz swoje cele z większą satysfakcją.

→ Oferuję plan treningowy dostosowany do Twoich możliwości czasowych i sprzętowych, a Ty trenujesz wygodnie i efektywnie. Zwracam uwagę na Twoje potrzeby i cele, abyśmy razem mogli osiągnąć najlepsze wyniki.

 Kontakt przede wszystkim! Wiem, jak bardzo frustrujące jest to, gdy nikt nie kontroluje Twojej ciężkiej pracy. Szczególną uwagę kładę na kontakt z podopiecznym, regularną kontrolę wykonywanego treningu wraz z feedbackiem i ewentualnymi korektami

→ Wspieram i motywuję Cię w trakcie treningów, ale zawsze respektuję Twoje granice. Podczas współpracy obserwuję Twój organizm i dostosowuję treningi do Twoich możliwości, aby osiągnąć najlepsze wyniki.

 Twoje treningi są urozmaicone, przemyślane i przygotowane w 100%! Otrzymujesz konkretną informację co jest do zrobienia, wraz ze szczegółowym opisem celu, konkretnych kroków, odczuć, przygotowania i regeneracji potreningowej. Nic nie pozostawiamy przypadkowi

Dzięki opiece trenerskiej zyskasz indywidualne podejście, profesjonalną opiekę oraz skuteczne i bezpieczne treningi, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie czy chcesz regularnie stawać na podium czy po prostu poprawiać swoją wydolność!

Będziesz mieć czas na pracę, dla rodziny i mniej problemów na głowie a Twój trening mimo wszystko będzie dopięty na ostatni guzik.

Skontaktuj się ze mną, dowiedz się jak mogę Ci pomóc i zacznij działać już teraz!

METODY I ROZWIĄZANIA

Wykorzystuje  sprawdzone i skuteczne w praktyce metody a ich wyniki są potwierdzone przez badania naukowe. Dzięki temu masz pewność, że każdy trening jest oparty na solidnym podłożu.

Monitorujemy Twoje zmęczenie za pomocą autorskich formularzy i kwestionariuszy, jak również korzystamy z gotowych rozwiązań takich jak WKO5, WHOOP, HRV4Training czy jakiegokolwiek innego narzędzia na które masz ochotę.

Każdy plan treningowy jest opracowywany i analizowany za pomocą platformy TrainingPeaks oraz WKO5. Dzięki temu możemy śledzić Twoje postępy i dostosować plany do Twoich bieżących potrzeb i celów.

Wykorzystujemy pomiary tętna, mocy lub RPE, które dostosowuję do Twoich potrzeb i możliwości. Dzięki temu treningi  uwzględniają Twój indywidualny profil i pomagają Ci osiągnąć najlepsze wyniki.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

W naszej współpracy nie znajdziesz gotowych planów czy rozwiązań kopiuj – wklej.

Ograniczam liczbę podopiecznych, aby każdemu móc poświęcić odpowiednią ilość czasu.

Każdy trening i cała współpraca jest dostosowana do Ciebie. Rozumiem, że każdy jest inny i reaguje na obciążenia treningowe i stres w różny sposób. Każdy ma swoje motywacje, życie prywatne i zawodowe. 

Nasza współpraca opiera się na maksymalnym wykorzystaniu potencjału zawodnika przy jednoczesnym szacunku dla jego zdrowia, rodziny i pracy.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutą, spędziłem sporo godzin nad nauką fizjologii, biomechaniki czy anatomiI ludzkiego ciała i zgłębiam tą wiedzę na bieżąco za pomocą licznych szkoleń, konferencji i fachowej literatury. Korzystam ze skutecznych rozwiązań treningowych, każde z nich implementuje podopiecznym w sposób indywidualny i sprecyzowany pod kątem zakładanych celów treningowych.

WCHODZISZ W TO?

Pakiet podstawowy

489 zł / msc

Idealny dla zawodników, którzy potrzebują mniejszej uwagi, prowadzących stabilny tryb życia i znający dobrze swój własny organizm.

Plan przygotowany z góry na 4 tygodnie


TrainingPeaks Basic


Analiza wykonanej pracy na koniec planu treningowego


Kontakt – mail / messenger (w dni robocze)


Ogólne planowanie kalendarza startowego, testów i badań


Podstawowa analiza HRV / RHR / zdrowie


Treningi structured workout – gotowe do eksportu


Ogólny plan uzupełniający – siłowy / prehab / terapia


+ Dostęp do BAZY WIEDZY

+ Darmowy dostęp do szkolenia „Monitoring HRV w sporcie”

+ Możliwość modyfikacji / korekty planu 2x w miesiącu

+ Konkurencyjne ceny na sprzęt, odzież i odżywki u naszych partnerów

+ Analiza badań wydolnościowych i badań krwi

Pakiet zaawansowany

849 zł / msc

Najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających, potrzebujących więcej uwagi trenera czy początkujących, którzy chcą lepiej poznać proces treningowy.

Regularna aktualizacja planu co 5-10 dni


TrainingPeaks Basic / Premium – do wyboru


Analiza wszystkich treningów na bieżąco


Zaawansowana analiza za pomocą WKO5, Intervals.ICU


Kontakt – mail / messenger / telefon / video


Modyfikacja / Korekta planu – bez ograniczeń


Planowanie kalendarza startowego, testów i badań


Monitoring zdrowotny – zaawansowany


Kontrola i analiza HRV / RHR / Readiness


Treningi structured workout – gotowe do eksportu


Indywidualny plan uzupełniający – siłowy / prehab / terapia


+ Dostęp do BAZY WIEDZY

+ Darmowy dostęp do szkolenia „Monitoring HRV w sporcie”

+ Rabaty na pozostałe usługi (fizjoterapia / fitting)

+ Konkurencyjne ceny na sprzęt, odzież i odżywki u naszych partnerów

+ Analiza badań wydolnościowych i badań krwi

+ Możliwość pracy w pełni na platformie Intervals.ICU

UWAGA!

Ze względu jakość usług w tej chwili grupa podopiecznych jest zamknięta. Jedyną możliwością rozpoczęcia współpracy jest wpisanie się na listę rezerwową w celu oczekiwania na wolne miejsce.

W tym celu konieczne jest umówienie bezpłatnej konsultacji w formie rozmowy rekrutacyjnej.

Ponad 3 letnia współpraca z Piotrem - 41 lat

Nie potrzebujesz pełnej opieki trenerskiej?

GOTOWY LUB INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY TO BYĆ MOŻE IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE. SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY

Indywidualne plany treningowe od 250 PLN, Gotowe plany treningowe już od 180 PLN

CZY OPIEKA TRENERA JEST DLA MNIE?

→ Masz już dosyć szukania skutecznych rozwiązań treningowych? Jako trener odpowiem na Twoje wątpliwości, zaplanuje wszystko do A do Z a cały proces jest sprawdzony na ponad setce podopiecznych, z którymi miałem okazję już współpracować

→ Nie masz czasu na trening? Tym większą uwagę musisz poświęcić na jakość wykonywanych treningów. Śmiem twierdzić, że im mniejsza objętość treningowa tym więcej czasu potrzeba do zaplanowania dobrego planu treningowego

→ Obawiasz się o swój poziom? Nic nie szkodzi. Współpracuje z klientami na każdym możliwym poziomie, od absolutnie początkujących po kolarzy zawodowych. Od FTP na poziomie 180w po 400w

→ Masz problemy zdrowotne? Ogólna wiedza medyczna w połączeniu z umiejętnościami z zakresu treningu pozwala mi skutecznie prowadzić osoby chorujące przewlekle na m.in. astmę, cukrzycę typu I i II, ZZSK, RZS czy inne choroby autoimmunologicznę. Wielokrotnie prowadziłem również zawodniczki w pierwszej fazie ciąży czy pomagałem im wracać do formy po narodzinach dziecka

→ Obawiasz się, że jest już za późno? Przerobiłem współpracę z zawodnikami w zakresie wiekowym 12 – 65 lat i z doświadczenia mogę powiedzieć, że progres jest możliwy do osiągnięcia niezależnie od wieku. Liczą się chęci, dyscyplina i zaangażowanie w proces!

→ Jestem w dobrej formie, nie potrzebuje trenera! Ogromne gratulacje, zapewne wiele pracy włożyłeś/aś w dotychczasowy trening. Z doświadczenia jednak wiem, że talent musi być poparty nie tylko ciężką ale i mądrą pracą. Możesz dalej kombinować samemu lub oszczędzić nerwów i czasu rozpocząć współpracę z trenerem!

Twój trener

Tomasz Hruświcki – trener kolarstwa, magister fizjoterapi, inżynier i czynny zawodnik kolarstwa górskiego. 

W pracy z podopiecznymi nie uznaję kompromisów – proces treningowy musi być dopasowany do Twoich możliwości, celów i indywidualnych potrzeb a w planowaniu treningów czy ich analizie korzysta zarówno z wieloletniego doświadczenia, wiedzy jak i zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Bo na koniec dnia – zawsze liczy się CZŁOWIEK.

→ Od 14 lat aktywny zawodnik, ścigający się przede wszystkim w maratonach i etapówkach MTB. Wie jak smakuje porażka i jak smakuje sukces. Rozumie Twoje codzienne problemy sportowe bo sam stale ich doświadcza.

→ Mąż, ojciec, przedsiębiorca – na co dzień mierzący się z takimi samymi problemami jak Ty. Rozumie Twoje obowiązki, pasję i możliwości czasowe. Trening tak jak i Ty – robi przed lub po pracy.

→ Z wykształcenia fizjoterapeuta i inzynier. Zamiłowanie do cyferek, statystyk i wykresów łączy z magią funkcjonowania ludzkiego organizmu. Z excela i CADa przerzucił się na fizjologię, anatomię i biomechanikę. Okazało się jednak, że całkiem sporo fizyki i matematyki przydaje się w kolarstwie.

→ Od 8 lat pomaga ambitnym amatorom i zawodowym sportowcom trenować zdrowo i skutecznie w ramach działalności trenersko – fizjoterapeutycznej. Współpracował z ponad setką kolarzy. Przez gabinet przewinęło się ponad 1000 różnych pacjentów a z niektórymi współpracuje od samego początku. To ogrom doświadczeń, które pozwalają lepiej spojrzeć na Twoje aktualne problemy.

Umów się na bezpłatną rozmowę i podejmij decyzję

A może TEAM MOVEMENT CARE?

  • Movement Care Team to zespół ludzi, którzy dążą do jednego wspólnego celu – nieustannej poprawy własnej, sportowej skuteczności
  • Możliwość dołączenia do teamu mają tylko i wyłącznie klienci Movement Care (wystarczy, że korzystasz z pełnej opieki trenerskiej, indywidualnych lub gotowych planów treningowych)
  • Kierujemy się wspólnym i zasadami fair-play i etyki sportowej – to nasz NAJWAŻNIEJSZY element wspólnej rywalizacji
  • Bycie częścią Movement Care Team zapewnia preferencyjną ofertę produktów i usług Movement Care, dostęp do dodatkowych materiałów, obozów, wyjazdów, treningów oraz zniżek u partnerów teamu
  • Możliwość dołączenia do teamu NIE JEST determinowana poziomem sportowym
  • Najważniejsza jest dla nas wspólna pasja, zbliżone cele i odpowiednia relacja ze sportem 

ZASADY I ETAPY WSPÓŁPRACY

PIERWSZY KONTAKT

Wszystko zaczyna się od obustronnie wyrażonej chęci do podjęcia współpracy treningowej. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w celu poznania szczegółów – jeśli tylko będę miał aktualnie wolne miejsce w swojej grupie i warunki współpracy będą Ci odpowiadały przechodzimy do dalszej pracy.

WYWIAD

Kolejnym etapem jest szczegółowy wywiad, odnośnie Ciebie, Twojego życia, dotychczasowych treningów i celów sportowych. W między czasie zostaniesz poproszony o wypełnienie obszernej ankiety na temat Twojego zdrowia, możliwości treningowych i osobistych cech. Jest to kluczowy moment w ustalaniu planu opieki treningowej.

ANALIZA TRENINGOWA

Jeśli wszystko do tej pory pasowało zarówno Tobie jak i mi, przechodzimy do konkretnych działań. Po Twojej stronie leży wykonanie odpowiednich badań biochemicznych, diagnostycznych, uzyskaniu ewentualnych zgód na uprawianie sportu od lekarzy i wypełnienia wszystkich zdrowotnych obowiązków. Ja w między czasie dokonuje szczegółowej analizy Twoich dotychczasowych treningów na podstawie przekazanych danych oraz wypełniony ankiet i wywiadu.

DIAGNOSTYKA

W tym etapie rozpoczynamy zasadniczą współpracę. Pierwsze tygodnie poświęcamy na wykonanie kilku testów terenowych, diagnostycznych. W między czasie „docieramy się” szukając optymalnego podejścia do Twojego treningu i naszej pracy tak aby każda ze stron była zadowolona.

USTALENIE SZCZEGÓŁÓW

Następnie na podstawie wszystkich zebranych informacji przekazuje Ci moją wizję Twojego rozwoju treningowego oraz zakresu w jakim opieka będzie prowadzona. W tym momencie podejmujesz decyzję o tym z jakiego pakietu chciałbyś korzystać. Oczywiście w trakcie sezonu jeśli poczujesz potrzebę możesz zmienić pakiet opieki treningowej, jeśli tylko będzie wolne miejsce w odpowiedniej grupie pakietowej

PLAN WSPÓŁPRACY

Na podstawie badań, analizy i testów w kilku zdaniach opisuje jaki jest mój plan na prowadzenie Twojego procesu treningowego. Otrzymujesz go do akceptacji, jeżeli wszystko Ci odpowiada, przechodzimy do działań.

WSPÓŁPRACA

Współpraca opiera się przede wszystkim na:
– aktualizacji planu treningowego
– bieżącej analizie wykonanej pracy
– konsultacjach i korygowaniu treningów w zależności od potrzeb.
Każdy plan treningowy, który otrzymujesz jest dokładnie dopasowany do Twoich mozliwości czasowych, treningowych i sprzętowych, z uwzględnieniem celów w sezonie i indywidualnych cech Twojego organizmu. W razie potrzeb plan treningowy jest korygowany tak aby wykorzystać Twój czas optymalnie przy zachowaniu odpowiedniego zdrowia i samopoczucia.

Analiza słabych i mocnych stron, konkretna diagnostyka i wyznaczanie celu - od tego wszystko się zaczyna. Wystarczy, że umówisz się na bezpłatną i niezobowiązującą konsultację

ZACZNIJ JUŻ DZISIAJ!

Tomasz Hruświcki

+48 725 166 693

tomasz@movementcare.pl

UMÓW KRÓTKĄ KONSULTACJĘ TRENERSKĄ I ZDECYDUJ CO JEST DLA CIEBIE NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM