Tomasz Hruświcki - Trener kolarstwa / Fizjoterapeuta
Poznań

Jestem Fizjoterapeutą i Trenerem, ukończyłem Akademię Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Zrzeszony w Krajowej Izbie Fizjoterapeutów z numerem prawa wykonywania zawodu: 63876. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej, terapii bólu przewlekłego oraz usprawniania regeneracji.

Aktualnie jestem terapeutą w zespole Fizjoterapii Biegacza w Poznaniu, gdzie przyjmuję pacjentów oraz prowadzę treningi indywidualne.

Oprócz pracy jako terapeuta, swój czas zawodowy poświęcam na kolarstwo, współpracując jako trener z kolarzami i triathlonistami z całej europy.

Prowadzę również indywidualne treningi medyczne oraz warsztaty edukacyjne o tematyce prozdrowotnej, treningu i sportu ogólnie. 

W pozostałym czasie dokształcam się na bieżąco na licznych warsztatach, konferencjach i szkoleniach oraz czytając branżową literaturę. Koniec końców, prowadzę bloga o tematyce zdrowotno-treningowej gdzie staram się dzielić wiedzą z moimi podopiecznymi, pacjentami i znajomymi.

Prywatnie

W wolnym czasie jestem przede wszystkim pasjonatem kolarstwa, w szczególności górskiego oraz wszystkiego co związane z działaniem ludzkiego organizmu. Aktywność fizyczna, movement oraz fizjoterapia to główne dziedziny moich zainteresowań. 

Ścigam się również od dłuższego czasu w MTB XCM i XCO, sporadycznie na Szosie oraz w XCE. Od czasu rozpoczęcia przygody z kolarstwem do teraz zawsze pasjonowała mnie analiza wykonanej na treningach i zawodach pracy. Aplikowanie sobie wyszukanych metod treningowych, tworzenie własnych i analiza ich efektywności – tak spędziłem ostatnie lata treningów.

Z prowadzenia własnej działalności czerpię ogromną przyjemność i jest to kolejna z moich pasji. Wolne chwile poświęcam na własne treningi, dobre jedzenie i parzenie kawy w aeropressie.

 W życiu prywatnym zawsze staram się znaleźć jak najwięcej czasu dla rodziny i własnego hobby, uwielbiam również spędzać ten czas na lenistwie, zabawie z naszym psem i oglądaniu seriali.

Zapraszam Cię do odwiedzenia moich kanałów społecznościowych gdzie dbam o to aby działo się całkiem sporo: