KONSULTACJA TRENERSKA / ANALIZA TRENINGOWA

Nie wiesz jaką drogą podążać? Poznaj idealną ścieżkę Twojego treningu i rozwiąż dotychczasowe problemy i wątpliwości

TRENING TO SZTUKA
SZTUKA PODĄŻANIA WŁASNĄ ŚCIEŻKĄ

Nie wiesz jak powinien wyglądać Twój trening?

Masz wątpliwości dotyczące dotychczasowej pracy?

A może zastanawiasz się jak pogodzić obciążenie z regeneracją przy codziennym natłoku spraw, męczących przeciętnego amatora?

Pozwól, że zaprowadzę Cię w odpowiednie miejsce! Usługa konsultacji trenerskiej i analizy treningowej zapewni Ci odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania, wyznaczymy spersonalizowaną drogę do zdrowego i skutecznego treningu, która będzie dostosowana do Twoich celów i indywidualnych potrzeb. 

Doświadczenie trenerskie i zaawansowane narzędzia analizy zapewnią możliwość skutecznego podniesienia Twojej wydolności, samopoczucia i maksymalnego wykorzystania indywidualnego potencjału. 

Nazywam się Tomasz Hruświcki, jestem trenerem kolarstwa i dyplomowanym fizjoterapeutą. 

Pomogę Ci osiągnąć najlepsze rezultaty bez przetrenowania, przemęczenia i kontuzji. 

Kompleksowa analiza treningowa w połączeniu z konsultacją 1:1 pozwoli Ci na odkrycie nowych obszarów treningu. Wspólnie odkryjemy Twój potencjał i mocne strony, które ułożymy w kompleksową koncepcje walki o najwyższe wyniki, łapanie komów czy zrywanie kumpli na ustawkach.

Skorzystaj z mojego doświadczenia i wiedzy, aby osiągnąć sukces w kolarstwie. 

Zapisz się na konsultację już dziś!

JAK WYGLĄDA KONSULTACJA I ANALIZA?

PIERWSZY KONTAKT

Wszystko zaczyna się od obustronnie wyrażonej chęci do zrealizowania takiej konsultacji. Wystarczy, że skontaktujesz się ze mną w celu poznania szczegółów – znajdziemy najszybszy możliwy termin (zazwyczaj 1-3 tygodni oczekiwania) i omówimy kolejne kroki.

ANALIZA TRENINGOWA

Zaczynamy o wstępnego określenia potrzeb konsultacji, dotychczasowych problemów i przekazania do mnie historii treningowej (czy to za pomocą TrainingPeaks, Intervals.ICU czy po prostu surowych plików). Na podstawie Twoich uwag podejmuje się analizy plików i szukam obszarów problematycznych / wymagających pracy / poprawy.

KONSULTACJA

Kolejnym etapem jest około 45-60 minutowa rozmowa. Zaczynamy od rozszerzenia wcześniejszego wywiadu. Odpowiadam na wszystkie zadane pytania, przekazuje swoje uwagi odnośnie analizy treningowej a następnie wspólnie podejmujemy się wyznaczenia dla Ciebie najlepszej możliwej ścieżki do podążania.

Zalecenia

Każda konsultacja kończy się przekazaniem konkretnych zaleceń / uwag dotyczących Twojego treningu. Czasami jest to opisany skrypt, czasami dopasowujemy odpowiedni plan treningowy, czasami rozpisujemy ATP (ogólny plan treningowy) na dłuższy okres, a jeszcze innym razem planujemy odpowiednie testy, które rozszerzą nam diagnostykę problemu. Wszystko zależy od potrzeb, Twoich możliwości i tego jak wyobrażasz sobie swój trening w przyszłości

feedback

Następnie po prostu bierzesz się do pracy wedle ustalonej ścieżki. Umawiamy się na ponowną konsultację za kilka miesięcy, na mailowy feedback, czy po prostu wspólne spotkanie podczas, którego przeanalizujemy zrobioną robotę i jeśli wymaga tego sytuacja – wprowadzamy odpowiednie korekty.

ZOBACZ PRZYKŁADY

Przykładowa część ATP stworzona na podstawie dwóch konsultacji - wyznaczona konkretna droga do podążania, przekazane przykładowe treningi i najistotniejsze uwagi
Przykładowa część podsumowania konsultacji - przekazane w formie skryptu najważniejsze elementy do implementacji w proces treningowy. Pobierz pełny plik poniżej:

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ

Tomasz Hruświcki

+48 725 166 693

tomasz@movementcare.pl

KUP KONSULTACJĘ W SKLEPIE

18

Konsultacja trenerska

Konsultacja 1:1 z trenerem (Tomasz Hruświcki) w formie online lub offline. Czas trwania usługi między 45-60 minut. Przygotuj własne pytania i pliki treningowe.
399,00