skuteczny trening

Wierzę, że stała opieka trenerska nie jest idealnym rozwiązaniem dla Wszystkich.

Wiem też, że to duży wydatek a Ty do końca nie wiesz czy wykorzystasz ją w pełni.

Moce przerobowe też są ograniczone i chociaż sam chciałbym pomóc jak największej grupie sportowców to jestem w stanie podjąć się pracy z mocno ograniczonym gronem podopiecznych.

Doskonale zdaję sobie sprawę, że nie tylko stałą opieką trenerską można osiągać regularny progres, coraz lepsze wyniki i trenować zdrowo, skutecznie i mądrze.

Przy zachowaniu wszelkich standardów i jakości wywodzącej się z usługi stałej opieki trenerskiej powstały dwa rozwiązania będące idealnym zastępstwem żywej pracy trenera.

Poznaj nasze gotowe i indywidualne plany treningowe.

PLANY TRENINGOWE

Gotowe plany treningowe to najprostsze i najtańsze rozwiązanie gwarantujące sportowy rozwój. Przygotowuje je z uwzględnieniem wszystkich zasad, standardów jakości i korzystając z tego samego know-how, które stosuje u moich podopiecznych.

Każdy plan treningowy jest możliwie dokładnie opisany i wyjaśniony. Przy zakupie planu otrzymujesz również specjalny plik informacyjny, w którym znajdziesz wszelkie istotne informacje dotyczące jego realizacji, materiały uzupełniające, edukacyjne i zniżki do wykorzystania na szkolenia z naszego sklepu.

W ramach zakupu planu otrzymujesz również rabat w wysokości 50% na konsultację trenerską w trakcie której:
– porozmawiasz o swoim treningu z doświadczonym trenerem
– uzyskasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania z zakresu treningu, fizjologii lub fizjoterapii
– w razie potrzeby dopasujesz zakupiony plan pod swoje potrzeby (indywidualna modyfikacja)

Wszystkie plany dostępne są w naszym sklepie platformy TrainingPeaks (Sprzedaż automatyczna). Ceny podane w USD ze względu na pośrednictwo aplikacji w sprzedaży planu.

Plany dostępne również na naszym sklepie www (płatność w PLN, czas oczekiwania 12 – 72h)

8-tygodniowy plan

40 $ / 180 PLN

16-tygodniowy plan

65 $ / 280 PLN

Konsultacja do planu

250 125 PLN

Wszystkie plany przygotowywane są w wersji na pomiar mocy, tętna lub skalę RPE. 
Biblioteka dostępnych planów jest stale rozwijana.

Dlaczego warto?

Do każdego planu treningowego otrzymujesz zestaw materiałów edukacyjnych. Treningi są opisane szczegółowo nie tylko pod względem zadań jakie musisz zrealizować ale również pod względem sugerowanego przygotowania dietetycznego, kontroli codziennego samopoczucia czy obiektywnych pomiarów jak HRV / RHR. Znajdziesz też instrukcje dotyczące tego jak postępować w nieprzewidywalnych sytuacjach

Plany treningowe dbają nie tylko o rozwój Twojej kolarskiej formy ale również o zdrowie i sprawność. Dlatego poza treningami typu „Structured Workout” gotowymi do eksportu na twoje urządzenie treningowe znajdziesz też dokładnie opisane treningi siłowe / sprawnościowe – uzupełnione o instruktaż wideo oraz jednostki uzupełniające jak stretching, rolowanie czy rutynowe ćwiczenia

Plany przygotowane są w modelu EBP (Evidence Based Practice) – oznacza to, że rozwiązania jakie stosujemy w przygotowaniu treningów są sprawdzone, poparte badaniami naukowymi lub jakościową praktyką. Nie znajdziesz tu utartych schematów i przestarzałych rozwiązań.

potrzebujesz czegoś więcej?

INDYWIDUALNY PLAN TRENINGOWY TO BYĆ MOŻE IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA CIEBIE

Usługa indywidualnego planu treningowego to idealny kompromis pomiędzy stałą opieką trenerską a gotowym planem treningowym.

Jeżeli potrzebujesz treningu dopasowanego idealnie do Twoich potrzeb ale nie chcesz wiązać się na stałe z trenerem i nie potrzebujesz ciągłej kontroli skorzystaj ze planu, który jest ułożony specjalnie pod Ciebie

Na samym początku wybierz czas trwania planu, dyscyplinę oraz potwierdź, czy oczekujesz rozszerzonej konsultacji z trenerem na start. Wszystko znajdziesz w naszym sklepie klikając przycisk znajdujący się poniżej.

Po zakupie otrzymujesz link do szczegółowej ankiety oraz możliwość podpięcia swojego konta TrainingPeaks do trenera. Na podstawie ankiety może zostać przeprowadzona szybka konsultacja uszczegółowiająca.

W przeciągu 7 do 14 dni od zakupu i wypełnienia ankiety trener dostarczy Ci na platformie TrainingPeaks plan przygotowany specjalnie dla Ciebie. Dopasowany względem możliwości czasowych, sprzętowych i Twoich sportowych celów.

Czas trwania planu od 1 do 6 miesięcy
Ceny planów od 250 do 920 PLN