MOVEMENT CARE TEAM

Dołącz do miłośników zdrowego i SKUTECZNEGO treningu kolarskiego i rywalizuj o wspólne cele!

SPOŁECZNOŚĆ KTÓREJ POTRZEBUJESZ

Wzajemne wsparcie ludzi o podobnych celach

Specjalna oferta na opiekę trenerską, plany treningowe i zniżki u partnerów

Integracja, wspólne wyjazdy, obozy i rywalizacja

Wspólna misja, zbliżone cele, zestaw zasad i etyki sportowej

  • Movement Care Team to zespół ludzi, którzy dążą do jednego wspólnego celu – nieustannej poprawy własnej, sportowej skuteczności
  • Możliwość dołączenia do teamu mają tylko i wyłącznie klienci Movement Care (wystarczy, że korzystasz z pełnej opieki trenerskiej, indywidualnych lub gotowych planów treningowych)
  • Kierujemy się wspólnym i zasadami fair-play i etyki sportowej – to nasz NAJWAŻNIEJSZY element wspólnej rywalizacji
  • Bycie częścią Movement Care Team zapewnia preferencyjną ofertę produktów i usług Movement Care, dostęp do dodatkowych materiałów, obozów, wyjazdów, treningów oraz zniżek u partnerów teamu
  • Możliwość dołączenia do teamu NIE JEST determinowana poziomem sportowym
  • Najważniejsza jest dla nas wspólna pasja, zbliżone cele i odpowiednia relacja ze sportem 

DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZISIAJ!

Wypełnij poniższe zgłoszenie rekrutacyjne i czekaj na odzew ze strony trenera!

Twój trener

Tomasz Hruświcki – trener kolarstwa, magister fizjoterapi, inżynier i czynny zawodnik kolarstwa górskiego. 

W pracy z podopiecznymi nie uznaję kompromisów – proces treningowy musi być dopasowany do Twoich możliwości, celów i indywidualnych potrzeb a w planowaniu treningów czy ich analizie korzysta zarówno z wieloletniego doświadczenia, wiedzy jak i zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Bo na koniec dnia – zawsze liczy się CZŁOWIEK.

→ Od 14 lat aktywny zawodnik, ścigający się przede wszystkim w maratonach i etapówkach MTB. Wie jak smakuje porażka i jak smakuje sukces. Rozumie Twoje codzienne problemy sportowe bo sam stale ich doświadcza.

→ Mąż, ojciec, przedsiębiorca – na co dzień mierzący się z takimi samymi problemami jak Ty. Rozumie Twoje obowiązki, pasję i możliwości czasowe. Trening tak jak i Ty – robi przed lub po pracy.

→ Z wykształcenia fizjoterapeuta i inzynier. Zamiłowanie do cyferek, statystyk i wykresów łączy z magią funkcjonowania ludzkiego organizmu. Z excela i CADa przerzucił się na fizjologię, anatomię i biomechanikę. Okazało się jednak, że całkiem sporo fizyki i matematyki przydaje się w kolarstwie.

→ Od 8 lat pomaga ambitnym amatorom i zawodowym sportowcom trenować zdrowo i skutecznie w ramach działalności trenersko – fizjoterapeutycznej. Współpracował z ponad setką kolarzy. Przez gabinet przewinęło się ponad 1000 różnych pacjentów a z niektórymi współpracuje od samego początku. To ogrom doświadczeń, które pozwalają lepiej spojrzeć na Twoje aktualne problemy.