Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa podstawowa

  Rozbudowa podstawowa to gotowy plan treningowy, który pozwoli Ci sprawnie, bez straty czasu i formy przejść z budowania bazy do bardziej zaawansowanych przygotowań startowych i rozwinie Twoje FTP, tolerancje zakwaszenia i moc tlenową!

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – MTB XCM

  Rozbudowa specjalna MTB XCM to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i zdolności beztlenowych.

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – MTB XCO

  Rozbudowa specjalna MTB XCO to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów w Cross Country poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i zdolności beztlenowych.

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – SZOSA START WSPÓLNY

  Rozbudowa specjalna SZOSA START WSPÓLNY to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i zdolności beztlenowych.

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – ULTRA / GRAVEL

  Rozbudowa specjalna ULTRA / GRAVEL to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i odporności na zmęczenie