Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

 • BazaPlany treningowe

  Baza podstawowa

  Baza zaawansowana to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci rozpocząć intensywną pracę treningową nad wytrzymałością siłową, strefą mieszaną i progiem tlenowym. Idealny na okres Listopad – Luty.

   

 • BazaPlany treningowe

  Baza specjalna

  Baza specjalna to gotowy plan treningowy, który pozwoli Ci sprawnie, bez straty czasu i formy przejść do fazy rozbudowy i zbudować niesamowitą wytrzymałość tlenową, siłę i zdolność do efektywnej jazdy w tlenie!

 • Plany treningowe

  Indywidualny plan treningowy

  Indywidualny plan treningowy to kompromis pomiędzy stałą i kompleksową opieką trenerską a gotowymi planami. Zamów plan na dowolny wybrany przez siebie okres!

 • BazaPlany treningowe

  Przygotowanie

  Przygotowanie to plan treningowy na 8 tygodni, który pozwoli Ci powrócić po roztrenowaniu i idealnie przygotować się do okresu bazowego, w którym zaczniesz wznosić na wyżyny swoją formę.

 • BazaPlany treningowe

  Przygotowanie + Baza Podstawowa

  Baza to 16 tygodniowy program treningowy, który idealne przeprowadzi Cię przez okres przygotowawczy i podstawową bazę budując pewny fundament do kolejnych intensywnych treningów przed Twoim najlepszym sezonem w życiu!

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa podstawowa

  Rozbudowa podstawowa to gotowy plan treningowy, który pozwoli Ci sprawnie, bez straty czasu i formy przejść z budowania bazy do bardziej zaawansowanych przygotowań startowych i rozwinie Twoje FTP, tolerancje zakwaszenia i moc tlenową!

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – MTB XCM

  Rozbudowa specjalna MTB XCM to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i zdolności beztlenowych.

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – MTB XCO

  Rozbudowa specjalna MTB XCO to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów w Cross Country poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i zdolności beztlenowych.

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – SZOSA START WSPÓLNY

  Rozbudowa specjalna SZOSA START WSPÓLNY to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i zdolności beztlenowych.

   

 • Plany treningoweRozbudowa

  Rozbudowa specjalna – ULTRA / GRAVEL

  Rozbudowa specjalna ULTRA / GRAVEL to 8 tygodniowy program treningowy, który pozwoli Ci na skuteczne i zrównoważone przygotowanie do pierwszych i docelowych startów poprzez wzmocnienie specjalistycznej wytrzymałości i odporności na zmęczenie